sobota, 27 czerwca 2015

The Miner's Daughter - Córka Górnika

 Piąty  rozdział już dostępny -
 The Miner's Daughter - Córka Górnika

Na podstawie "The Miner's Wife" by MockingJayFlyingFree
Peeta Mellark nie został wylosowany do udziału w Igrzyskach Głodowych. Katniss Everdeen - samotna Zwyciężczyni 74. Igrzysk Głodowych - to podupadła mentorka i prostytutka w Kapitolu. Co się stanie, jeśli córka zmarłego Burmistrza - Madge Undersee - spowoduje przecięcie się dróg Dziewczyny ze Złożyska i Chłopaka z Chlebem?5 komentarzy:

 1. Fajnie się zapowiada Córka Górnika :) czekam na następny rozdział !!!!!!!!! P.S czy będziesz kontynuować poprzednie opowiadanie. Tęsknie za dalszym ciągiem historii Peety i Katniss ;) < anet

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam, że zaprzestanę pisania historii na tym blogu, ponieważ nie czuję już klimatu. Przyznam, od czasu do czasu dopisuję kilka linijek do kolejnego rozdziału, ale im więcej patrzę na plan na dalsze rozdziały, tym mniej logiki w całości. Skupię się więc na "The Miner's Daughter", a potem zobaczę co dalej. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Pisz, bo jesteś wspaniała. Chyba jako jedyna nie boisz się mocnych porównań, wulgaryzmów i szczerości. Twoje blogi są naprawdę mocne. Wciągają całkowicie. Narracja jest prawidłowa, dialogi rozwinięte. Ale najlepsza jest analiza psychiki bohaterów. Dzięki Tobie, postacie nie są płytkie ani cukierkowe. Mają charakter. Wiele przeszli i Ty o tym nie zapominasz. Świetnie się czyta to co piszesz. Dlatego pisz, bo wielu ludzi czeka na każdy rozdział. I nie bój się mocnych scen, erotyki, przemocy i wulgarności. Opisuj życie, bo życie po igrzyskach jest gorzkie i zniszczone. W każdym tego słowa znaczeniu. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy nowy wpis ???

  OdpowiedzUsuń