Spamownik

Tu możecie mnie pytać o różne rzeczy. Aby nie zaśmiecać bloga proponuję napisanie "wiadomości" w Spamowniku, wtedy unikniemy zamieszania, a ja zawsze będę przeglądać wasze notki do mnie.
Zapraszam do czytania i mam nadzieję, że moja twórczość wam się spodoba :)16 komentarzy:

 1. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów.

  [blogobranie.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 2. (...odległa przyszłość...)
  Zapewne wasze wyobrażenia o przyszłości wyglądały mniej więcej tak:
  każdy człowiek posiada latający samochód, hotele w przestrzeni międzygwiezdnej, możliwość osiadania na innych planetach...
  Zazdrościliście tym, którzy mieli być kilkaset lat młodsi od was.
  Niestety. WY mieliście więcej szczęścia.
  Chcielibyście mierzyć się na zamkniętej przestrzeni z dwudziestoma czterema innymi osobami z których jedna może ujść z życiem?
  Nie?
  A pomyślcie, że ja byłam do tego zmuszona, bo żyję w "cudownej" przyszłości.
  Mellody Parks

  Jeżeli spodobała ci się zapowiedź serdecznie zapraszam mój na fanfik o "Igrzyskach Śmierci"!
  http://the-hunger-games-parks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko zaczyna się w wakacje. Siedemnastoletnia Cassie spotyka na obozie najprzystojniejszego chłopaka w szkole, Collina. Zamknięci w schowku woźnego, poznają się bliżej, o wiele bliżej. Dziewczyna jest w nim po uszy zakochana, ale on w szkole ją ignoruje. Pewnego dnia wszystko się zmienia i każdy o nich wie. Jest idealnie. Ona ma wspaniałego chłopaka, a on kochającą dziewczynę. Jednak pojawiają się problemy...
  Miłość, seks, alkohol, pieniądze, przyjaźń, rozstania, kłótnie - to wszystko tutaj, zarys-zdarzen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja chciałam tylko zawiadomić, że jeśli jeszcze pamiętasz o Wojnie Panem, to niedługo powinien się pojawić wreszcie XXI rozdział... :) Zapraszam. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie wrzuciłam, jeśli Cię nie interesuje, wybacz spam. :)

   Usuń
  2. Z chęcią przeczytam także XXII, a więc pisz, pisz i dużo weny. :D Czekam z niecierpliwością :)

   Usuń
 5. Dlaczego postanowiłam pisać czwartą część trylogii 'Igrzysk Śmierci'? Czyż Katniss Everdeen, dziewczyna, która igra z ogniem nie dostała miliona powodów do tego, by kochać jej Chłopca z Chlebem, a jednak wybrała go po prostu za to, że był, jest i będzie?

  Zamknij oczy. Co widzisz? To zwykły absurd, irrocjonalna myśli, która nie dawała spokoju Katniss. Owszem, w jej głowie roiło się wiele myśli, które nigdy nie miały prawa ujrzeć światła dziennego. To wszystko, co wydarzyło się wciągu tych lat, spowodowało, że posiadaczka broszki z Kosogłosem zaczęła patrzeć na świat z dystansem.

  Przyszłość?
  Pewnego dnia, tuż po zakończeniu wojny, na drodze życia Peety i Katniss stoi pewna przeszkoda. Dziewczyna robimętlik w głowie i rozpowiada plotkę, że człowiek, który jest przyczyną głodu, strachu, bólu i przede wszystkim Głodowych Igrzyska... żyje. Tuż po tym organizowane są 76. Głodowe Igrzyska, gdzie Nieszczęśliwi Kochankowie z Dwunastego Dystryktu, i żyjący zwycięzcy, zostają Mentorami.
  Tyle uliczek, tyle ślepych dróg, które i tak prowadziły do jednego. Katniss zaczyna się gubić we własnym życiu, jak i uczuciach. Czy się odnajdzie? Była tak pełna radości, ale z czasem to z niej znikało, niczym dogasająca gwiazda. Nie chciała nic z tym zrobić. Ale nie musiała. Ale ktoś, bardzo tego chciał, i skrycie wierzyła, że mu się uda.
  Kim jest wrzeszcząca dziewczynka, która pieścią mogła by zabić? Do czego jest zdolna?
  Co jeżeli, człowiek, który jest powodem głodu, śmierci i strachu, żyje? Nie umarł?
  Jak potoczą się dalsze losy, tych, co żyją?
  I wreszcie, co wyniknie z 76. Głodowych Igrzysk?
  Kto powiedział, że ta historia dobrze się skończy?

  Gra toczy się dalej...
  igrzyska-smierci-story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Hejoo ;)
  Serdecznie zapraszam:
  To mój blog - FanFiction na podstawie Darów Anioła:
  http://demonica-clary-i-nefilim.blogspot.com/
  A to blog mojej przyjaciółki. Także FF, tylko na podstawie Percy' ego Jacksona ;)
  http://syn-posejdona.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej :D Rebel - kiedy nowa notka?

  OdpowiedzUsuń
 8. ****
  Już chciałam wymierzyć mu policzek, lecz niespodziewanie nogi się pode mną ugięły i upadłam. Skrzywiłam się. Coś sprawiało, że moje nogi przeszywał ból. Pulsował w stopach i łydkach. Podniosłam wzrok i zauważyłam, że o n wciąż się we mnie wpatruje. Teraz jednak miał przymrużone oczy, a jego usta wykrzywione były w triumfalnym uśmieszku.
  Ból przemieszczał się coraz wyżej. Teraz palił mi skronie, pulsował w mojej głowie. Z każdą sekundą stawał się coraz intensywniejszy.
  Mój nagły krzyk rozdarł ciszę nocną.
  ****
  Poznaj losy Sophie i wraz z nią przeszłość zgłębiaj tajniki magii.
  Zapraszam serdecznie ! :* http://findyourrealsoul.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Spokojna piętnastowieczna wioska pośrodku lasu, otoczona spokojna głęboką rzeką. Mały tajemniczy mostek, na którym kiedyś rozegrała się tragedia. Młoda czarownica powoli odkrywająca swe dary, ukrywająca się przed inkwizycją, którą okoliczne jezioro przyciąga jak ćmę do ognia.
  Niksa urywająca się pod taflą wody rozdarta między tęsknotą za powierzchnią a przynależnością do do mitycznego miejsca skrytego w odbiciu na lustrze wody.
  Ludzie zaczynają ginąć z tajemniczych przyczyn a do wsi przybywają rycerze, którzy rzekomo chcą nieść wybawienie.
  Zapomniana przeszłość, stracona przyszłość i czające się wszędzie tajemnice.
  Najważniejsza zasada:nic nie jest takie na jakie wygląda i uważaj czego sobie życzysz, bo może się spełnić.
  Zapraszam na tajemniceczajasie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Kontynent, o którym istnieniu nie wiemy? Czyżby? Oni na pewno wiedzą o nas. Uczą ich o tym w szkole. Odita to najmniejszy kontynent na świecie. Jest wielkości dobrze znanego nam Teksasu.
  Szara, czyli główna bohaterka odkrywa samą siebie. Odważna żywicielka w dzień wyboru nie ma pojęcia gdzie trafi. Ma wielką na dzieje pozostać w swojej dzielnicy. Musi przecież opiekować się ojcem alkoholikiem.
  Jednak życie nie zawsze jest takie jakie sobie zaplanowaliśmy.
  Miłość, przyjaźń, odkrywanie samej siebie.
  http://republika-mlodych.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Dopiero zaczęłam pisać :) zapraszam wszystkich :D
  katnisseverdeenipeetamellark.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej pisze od niedawna ale może komuś się spodoba ;)
  peetamellarkikatniss.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. Hejka zapraszam na mojego nowego bloga: blackhand.blox.pl
  Co byś zrobił gdyby głowa twojej rodziny z dnia na dzień opuściła ciebie, twoją siostrę i matkę? Po kilku latach twoja matka wpada w alkoholizm, a ty musisz wybierać albo śmierć dla ciebie i siostry lub niebezpieczna kariera jaką decyzję podjął Jack?

  OdpowiedzUsuń
 14. - Nie, Rail, najtrudniej jest pokonać ślepą miłość - szepczę mu do ucha, po czym wbijam nóż raz po raz w plecy ofiary, upada na ziemię, a ja razem z nim. Otwiera buzię, starając się wydać ostatnie tchnienie, jednak na próżno; po arenie rozlega się ostatni wystrzał z armaty.
  Jego martwe brunatne oczy wpatrują się we mnie, nie ma już w nich blasku, który tak bardzo kochałam. Dookoła nasza krew miesza się, stygnąc i ostatecznie krzepnąc. Czuję się coraz słabsza, chyba umieram ... To byłaby odpowiednia kara dla Kapitolu jak i najłagodniejszy wyrok dla mnie.
  Mrugam coraz wolniej, oddycham coraz słabiej, myślę coraz trzeźwiej.
  Leżymy jak za starych dobrych czasów, kiedy jeszcze żyłam w kłamstwie, niebo wydaje się takie realistyczne, ale jednak ma pewną skazę ... Nie, to nie skaza tylko poduszkowiec przyleciał by uratować mnie, zwyciężczynię, ostatnie serce, które bije w tej kuźni zła i terroru. Tu zostały napisane ostatnie dwadzieścia cztery rozdziały życia poległych trybutów i prolog mojego nowego życia.
  To ja wygrałam choć tego nie chciałam, to ja przetrwałam wbrew wszystkiemu, to ja zostałam najtwardszym z serc.
  ***
  Co teraz czuję? A co czuje psychopata mordujący niewinne dziecko? Gwałciciel zaraz po gwałcie? Mąż zdradzający żonę? Generał wypowiadający wojnę? Naukowiec tworzący nową odmianę choroby? Polityk oszukujący własny naród? Morderca zjadający ciało ofiary?
  Czuję coś czego nikt inny nie czuł, niezwykłą satysfakcję mieszającą się z poczuciem winy. Ból i radość. Niezwykłe obrzydzenie do samego siebie, jak i zwierzęcą potrzebę zrobienia tego jeszcze raz.

  Przecież to takie proste, jeszcze raz zabić.
  Serdecznie zapraszam na bloga o tematyce THG, pisanego z perspektywy Johanny Mason, jednej z najbardziej kontrowersyjnych i tajemniczych obywateli postapokaliptycznego państwa, Panemu.
  http://najtwardsze-z-serc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń